elektromateriál a instalace
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Silnoproud

Hlavní odvětvím, na které se naše firma zaměřuje již několik let, je výroba silnoproudých rozvaděčů do 1000V – takzvaných NN rozvaděčů.

Koncem roku jsme získali oprávnění na výrobu rozvaděčů až do 3200A. Tímto oprávněním jsme se zařadili do úzké skupiny firem, které tato oprávnění vlastní. Certifikát vydal Elektrotechnický Zkušební Ústav.

Hlavním cílem výroby rozvaděčů je orientace na zákazníka a jeho požadavky. Společnou konzultací navrhneme optimální řešení vzhledem k realizaci zcela zdarma.

Výrobu rozvaděčů provádíme dle projektové dokumentace a technické zprávy. Samozřejmostí je zapracování změn do projektů dle skutečného stavu. V případě, že klient nemá zpracovanou dokumentaci pro výrobu rozvaděčů, navrhneme dle jeho požadavků vlastní projekt.

Vyrábíme:

-          Bytové rozvaděče

-          Zásuvkové rozvaděče

-          Staveništní rozvaděče

-          Domovní rozvaděče

-          Průmyslové a administrativní rozvaděče

-          Skříňové rozvaděče

-          Rozvodny NN

-          Fotovoltaické rozvaděče

Rozvaděče vyrábíme do velmi známých a kvalitních rozvodnic výrobce Schrack. Do rozvodnic osazujeme kvalitní jističe a přístrojové prvky výrobce Legrand. V případě požadavku zákazníka, jsme schopni vyrobit rozvaděč dle jeho přání – rozvodnice, výrobce jištění apod.

Zásuvková rozvodnice
Zásuvková rozvodnice
2500A
Silnoproud č.4
3200A