Elektroinstalace

Vzájemná spolupráce začíná komunikací zákazníka s našim obchodním oddělením, které si veškeré požadavky pečlivě zaznamená a v případě potřeby je konzultuje s projekčním a realizačním oddělením. Díky tomu jsme schopni vytvořit pro klienta co nejlepší cenovou nabídku, avšak v kombinaci s ideálním technickým řešením.
Po následném odsouhlasení zákazníkem začíná realizace, při které provádíme dohodnuté řešení a samozřejmě poskytneme maximální součinnost při kolaudačním řízení.

Domovní a bytové elektroinstalace

Tím, že se naše společnost dlouhé roky zabývá vlastní výrobou elektrických rozvaděčů NN jsme schopni pro zákazníka vyrobit bytový či domovní rozvaděč dle jeho představ, nebo požadavku na jeho funkčnost.
Elektroinstalační práce provedeme od pokládky kabelové přípojky do domu až po poslední svítidlo či datovou zásuvku ve vašem pokoji. Samozřejmostí je elektronické zabezpečení objektu, chytrá domácnost nebo fotovoltaické panely, které vám sníží náklady na provoz objektu.

Výroba a průmysl

Jelikož jsme držiteli certifikátu na výrobu rozvaděčů do 4000A, máme možnost vyrábět a samozřejmě i instalovat rozvaděče nejen do výroby, ale také do průmyslu a zdravotnictví. S dodávkou takovýchto rozvaděčů je často spojen požadavek klienta na provedení kompletní elektroinstalace, kterému samozřejmě ve vší odbornosti vyhovíme. 

 


Kontakt pro elektroinstalace

Petr Zapletal
Telefon: +420 603 916 842
Email: petr.zapletal@mpitech.cz

Roman Doležel
Telefon: +420 606 736 365
Email: roman.dolezel@mpitech.cz